Skip navigation.
Вхідна сторінка
Авторський сайт

Різне

Різне

ІХ Науково-практична конференція «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі» (ICT-2017)

З 21 до 23 листопада 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» буде проведено ІХ Науково-практичну конференцію «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі» (ICT-2017).

Метою конференції є поширення теоретичного і практичного досвіду застосування інтерактивних, комп’ютерних та інфокомунікаційних технологій, розвиток актуальних напрямів інформатизації, обміну досвідом в галузі інформатизації з іншими вищими навчальними закладами, опублікування результатів наукових досліджень з інформатизації вищих навчальних закладів.

Термін подання тез доповідей продовжено до 13 листопада 2017 року. Доповіді можна буде здійснювати дистанційно в режимі онлайн. Учасників, які планують онлайн-доповіді, організатори просять зголоситися для надання доступу.

Про конференцію - http://science.lp.edu.ua/ict

Про военный конфликт в Крыму. Точка зрения

Доброго времени суток!
Пишу Вам из Украины с просьбой.
С просьбой адекватно оценить ситуацию вокруг действия военных сил РФ в Крыму и не поддерживать военные действия РФ на территории Крыма.

Мои аргументы:
1. На територии Украины сложная ситуация и проходило гражданское противостояние между обществом и властью повлекшее за собой гибель людей http://euromaidansos.org/ru . Хотелось верить, что это все было в прошлом. До ввода войск РФ. Теперь снова обострение ситуации.

2. Действующая власть в Украине (парламент, премьер...) легитимная.
Может не всем она нравится, но она легитимная. Скоро, в мае 2014, пройдут всенародные выборы президента Украины . Мы надеемся выбрать нормального президента помня о прошлых "руководителях". Симпатии общества во всех регионах страны на стороне умеренных политиков уважающих общечеловеческие ценности.
Более красиво сказал Зеленский - http://ru.tsn.ua/video/video-novini/vladimir-zelenskiy-prizval-yanukovicha-vrozumitsya.html?type=2

3. Нашего "президента" можно считать "действующим" или "бывшим", это детали. Доверия к нему нет и народу Украины он никак не поможет. Мне важно, чтобы Вы знали: первое - “президент” сбежал именно в РФ, а не в другую страну, не просто так; второе — сокровища нажитые Януковичем в Украине повергли меня в шок. Как и зачем можно СТОЛЬКО захапать?

Почесний дипломом за особистий внесок у розвиток освітніх інновацій

Нагороджений почесним дипломом П'ятої виставки-презентації Освіта україни "Інноваційні технології навчання".

Подана на конкурс робота була присвячена інформатизації НТБ.

Організаторами виставки були Міністерство освіти і науки України та Академія педагогічних наук України.
Виставка проходила 29-31 жовтня 2008р. у м.Київ.

Українська Наукова Інтернет-Спільнота

Метою проекту є організація онлайн-спільноти українських науковців, обговорення актуальних проблем української науки, розміщення публікацій, обмін досвідом та пошук партнерів. Інтернетi дозволяє організувати ефективну спілкування та співпрацю українських науковців як різних регіонів України, так і тих, які перебувають за кордоном.

Є спеціальний календар конференцій та науково-освітніх заходів.

Адреса - http://nauka-online.org/

Економічна безпека та здоровий глузд або економія на ....

Навіяло розмовою з персоналом з ремонтів та заправки офісної техніки.

Окремі підприємства намагаються дуже сильно зекномити. На всьому. Особливо на канцтоварах та папері.

Працівникі часто використовують для чернеткового друку "односторонній папір". Типовим джерелом паперу є інші роздруки (у ВУЗах - реферати студентів :) )

Нажаль від такої економії виникають загрози економічній та інформаційній безпеці підприємства.

Економічна безпека.

Неякісний папір псує дорогі принтери та іншу офісну техніку.
Наприклад:

    погіршує якість друку лазерного прінтера - папір з фарбами (сліди фломастера, ручки ....); папір з залишками клею; папір з обрізаними ножицями краями або з пилом/крихтами/дрібними шматочками паперу
    може привести до суттєвих дефектів друку - папір з отворами та неровною поверхньою
Syndicate content