Skip navigation.
Вхідна сторінка
Авторський сайт

Криптографічний ключ

Конкретне секретне значення вибору параметрів криптографічного алгоритму, який забезпечує вибір одного перетворення з сукупності можливих для даного алгоритму перетворень

Стан та перспективи використання ЕЦП. Відкриття центру сертифікації

Надійне завірення документів які створені у електронній формі і не мають паперового аналогу може спростити життя для багатьох користувачів фінансових послуг та різних видів бізнесу. Для завірення (підписування) документів у електронній формі використовують механізм електронного цифрового підпису (ЕЦПi).

Робота з ЕЦП в Україні грунтується на ряді законів ("Про електронний цифровий підпис",

Визначення криптоалгоритму броузера та довжини ключа протоколу SSL

Визначення найстійкішого криптоалгоритму, який може використати броузер та максимальної розрядності відповідного ключа для протоколу SSL.

Див. лінк.

Криптосистеми на еліптичних кривих або популярна криптографія

Останні рік - два, помітний значний ріст кількості статей у наукових виданнях та виступів на конференціях по темі захист інформації та криптографія.

Особливою популярністю користуються теми доповідей:

  • "Порівняння надійності криптосистем на еліптичних кривих з [...]" або "Використання еліптичних кривих у [...]", де [...] може бути чим завгодно.
  • "Порівняння надійності (довжини ключа) у [...]"
  • Інколи доповідь по такій комплексній та складній темі як захист інформації та точній і делікатній темі криптографія перетворюється на невнятне бурмотіння недоведених тверджень.

    Доводиться спостерігати наукові доповіді у галузі криптографіїi (навіть на вузькопрофільних семінарах) де доповідач не тільки не володіє математичним апаратом, а і не володіє означеннями по темі доповіді. Про якість "порівняння надійності [...]" взагалі не йдеться.

    Складається враження, що криптографія стає чарівним словом яке корисно включати у тему доповіді для проштовхування своїх статей та виступів.

    Syndicate content